O nás

Tomáš Ujčík

Člověk, který má ke všem nabízeným oblastem IT velice blízko. Spoustu let se věnoval roli obchodního zástupce a poznal zkušené profesionály z oboru technologií se kterými spolupracuje i v ITsetup. Nedostatečné kvalifikace u něj nemá místo.

Tomáš je Vaším prvotním kontaktem. Probere s vámi jednoduše, srozumitelně řešení přesně pro Vás a zodpoví veškeré dotazy. Nebudeme Vás zatěžovat detailními informacemi o IT procesech, od toho jsou tu naši odborníci. Věříme, že máme hlavně jeden společný cíl – aby vše spolehlivě fungovalo.

Tým odborníků

Nic by ale nemohlo fungovat správně bez těch správných lidí.
Za ITsetup je spousta práce, probdělých nocí, hodiny telefonátů, ale především také výsledky spoluprací, které za všechno úsilí stoprocentně stojí.
V rámci spolupráce se můžete setkat například s:

Technikem IT

Nepostradatelná osoba u nás. Ačkoliv to vypadá, že si stále v hlavě promítá jen 1 a 0, jeho práce je mnohem obsáhlejší. Je především Vaším parťákem, který bude připraven pomoci Vám v případě jakéhokoliv technického problému.

Programátorem IT

Programátor se postará o správný chod Vašich webových stránek či aplikací.

Správce sociálních sítí

Sociální sítě jsou dnes velmi důležitým prostředkem pro komunikaci a podporu prodeje. Zajistíme Vám větší zainteresovanost Vašich stálých zákazníků i přilákání těch nových. Placená reklama Vám přinese téměř vždy jen jednorázový užitek, brand building prostřednictvím sociálních sítí Vám, ale může pomoci se stálým příjmem a komunitou věrných fanoušků.

Fotograf

Kvalitní fotografie jsou podpůrným sloupem pro Váš web či sociální sítě. Bez kvalitně nafocených produktů či prostor bude Váš podnik působit nedůvěryhodně/neprofesionálně a budete tak přicházet tak o své zákazníky. Vylaďte s námi svou online tvář k dokonalosti.

S kým
spolupracujeme